AKTUALNE OFERTY PRACY

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@tuchmet.com.pl

Kontakt telefoniczny: 727 407 087

Spawacz - brygadzista

Opis stanowiska:

  • nadzór nad przygotowaniem i właściwym wykonaniem wyrobów
  • udział w produkcji konstrukcji stalowych oraz elementów mechanicznych
  • obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • wykonywanie trwałych łączy na wyrobach, spawanie elementów wg. rysunków technicznych
  • przygotowanie powierzchni do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, zaczyszczanie i szczepienie
  • sprawdzanie jakości wykonywanego spawu
  • zapewnienie właściwego przepływu informacji w ramach zespołu oraz współpraca z innymi działami firm
  • usprawnienia i optymalizacja procesów

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w spawaniu metodą 135/136/138  / metodą TIG 141
  • znajomości dokumentacji warsztatowej i czytania rysunków technicznych
  • samodzielności w działaniu
  • praktycznej umiejętność zarządzania pracownikami

Oferujemy:

  • umowę o pracę

Godziny pracy:

  • 07:00 – 15:00
  • 14:00 – 22:00

Wynagrodzenie:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od doświadczenia + premia + dodatki.

Specjalista ds. kontroli jakości

  • nadzór jakościowy nad realizacją procesów produkcyjnych i poprodukcyjnych
  • bieżące raportowanie przepracowanej kontroli
  • testy nad wyrobami gotowymi w celu usprawnienia procesów, poprawy jakości i eliminacji błędów
  • tworzenie procedur i instrukcji jakościowych oraz instrukcji kontroli i pracy, kart charakterystyki i innej dokumentacji
  • zarządzanie reklamacjami
  • współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym w zakresie popraw jakości produkowanych wyrobów

  • umiejętności samodzielnego planowania, organizacji pracy i analitycznego myślenia
  • wykształcenia wyższego, preferowane zarządzanie jakością
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość narzędzi i metod jakościowych to dodatkowy atut

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę – cały etat lub część etatu
  • oferujemy możliwość udziału w tworzeniu nowej struktury firmy oraz systemu zarządzania jakością według własnego pomysłu
  • rozwój kompetencji poprzez dostęp do szkoleń

  • lub w nienormowanym trybie pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od doświadczenia + premia + dodatki

Pracownik Produkcji / Ślusarz - Operator Pras

  • szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, gięcie elementów metalowych

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • ścisłą współpracę z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą

Oferujemy:

  • dwie zmiany
  • 7:00 – 15:00

Wynagrodzenie brutto:
od 2 600 PLN + premia + dodatek